Dunell Hills Police Department/Bravo Squad: Difference between revisions
Jim Extreme (talk | contribs) |
|||
Line 54: | Line 54: | ||
|style="width:14em"|Nickname | |style="width:14em"|Nickname | ||
|Comment | |Comment | ||
|- | |- | ||
|Jim Extreme | |Jim Extreme | ||
Line 67: | Line 61: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Lee McCord | ||
|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id= | |[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1670243 1670243] | ||
| | |'''2IC''' | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Gabcd86 | ||
|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id= | |[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1164117 1164117] | ||
| | | | ||
| | |Gabby | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 91: | Line 77: | ||
|Medic | |Medic | ||
|Cat | |Cat | ||
| | |||
|- | |||
|Yet another Steve | |||
|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=759513 759513] | |||
| | |||
|YaSo | |||
| | |||
|- | |||
|Todd Bachmann | |||
|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1734416 1734416] | |||
| | |||
|tbach | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 97: | Line 95: | ||
| | | | ||
|Trin | |Trin | ||
| | |(On leave) | ||
|- | |- | ||
|Catastrophic Moggy | |Catastrophic Moggy | ||
Line 103: | Line 101: | ||
| | | | ||
|Moggy | |Moggy | ||
| | |(On leave) | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 13:53, 3 August 2010
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Squad Members
Alumni
Mission History
Field Reports
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|