Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 727: | Line 727: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The Big Prick]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The Big Prick]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-16-09_1600hrs_PRIVATE/IN_94-2__cde-1c5-6b7.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-16-09_1600hrs_PRIVATE/IN_94-2__cde-1c5-6b7.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=986078 Kilenee] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/11-03-09_1800hrs_PRIVATE/IN_75-33__4b0-8ab-a0f.html]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1237150 KingMissile] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1237150 KingMissile] | ||
Line 743: | Line 747: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Malton Fire Department]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Malton Fire Department]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-22-09_1900hrs_PRIVATE/IN_76-29_Death_b01-270-e49.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-22-09_1900hrs_PRIVATE/IN_76-29_Death_b01-270-e49.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1569268 Kongming08] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/11-03-09_1800hrs_PRIVATE/IN_75-33__a39-ac4-421.html]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1277946 krazypoo1] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1277946 krazypoo1] |