Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 196: | Line 196: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img9.imageshack.us/img9/3710/cilear1k.jpg]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img9.imageshack.us/img9/3710/cilear1k.jpg]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1347129 AngelMoon] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img17.imageshack.us/img17/1879/amkill.jpg]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1299593 Anne Healzalot] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1299593 Anne Healzalot] | ||
Line 216: | Line 220: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iamscott.net/1255049708329.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iamscott.net/1255049708329.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=587493 Avatarslayerr] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img3.imageshack.us/i/askill.jpg/]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=606251 Aves Birdman] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=606251 Aves Birdman] | ||
Line 358: | Line 366: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Dead vs Blue]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Dead vs Blue]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img150.imageshack.us/img150/5381/anotheronebitesthedust2ci2.png]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img150.imageshack.us/img150/5381/anotheronebitesthedust2ci2.png]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1457499 ChromeBolt] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img3.imageshack.us/i/cbkillmn7.jpg/]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1256452 Chuck W Norris] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1256452 Chuck W Norris] | ||
Line 549: | Line 561: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center" width="20%"|<font color="#006400">'''Group Affiliation'''</font> | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center" width="20%"|<font color="#006400">'''Group Affiliation'''</font> | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center" width="20%"|<font color="#006400">'''Kill'''</font> | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center" width="20%"|<font color="#006400">'''Kill'''</font> | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=685240 Fatcathobbes] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img4.imageshack.us/i/fchkill.jpg/]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=1604739 Father Aleksey] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=1604739 Father Aleksey] | ||
Line 757: | Line 773: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://img245.imageshack.us/img245/6814/zpk7.png]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://img245.imageshack.us/img245/6814/zpk7.png]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1240942 JohnDonahue] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://img3.imageshack.us/i/jdkilldb4.jpg/]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1059171 JohnMutXB] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1059171 JohnMutXB] | ||
Line 895: | Line 915: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/11-24-08_1500hrs_PRIVATE/IN_26-85__fdf-a02-983.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/11-24-08_1500hrs_PRIVATE/IN_26-85__fdf-a02-983.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=939541 Lostillusion] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The Oppritunists]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img7.imageshack.us/i/likill.jpg/]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1315620 LT Bonham] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1315620 LT Bonham] | ||
Line 1,034: | Line 1,058: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Hammerhead Agencies, Inc.]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Hammerhead Agencies, Inc.]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://iamscott.net/125289055288.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://iamscott.net/125289055288.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1076780 Operator 09] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://img26.imageshack.us/img26/3023/kill2kx2.jpg]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1421440 Orious Maximus] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1421440 Orious Maximus] | ||
Line 1,099: | Line 1,127: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://iwrecords.urbandead.info/10-17-08_1400hrs_PRIVATE/IN_74-68__adf-34a-3c7.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://iwrecords.urbandead.info/10-17-08_1400hrs_PRIVATE/IN_74-68__adf-34a-3c7.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1441252 Putos] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://img3.imageshack.us/i/putoskillsa6.jpg/]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 1,153: | Line 1,185: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Three Who Are One]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Three Who Are One]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://iamscott.net/12553001676.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://iamscott.net/12553001676.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1444507 Richie Jaye] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://img3.imageshack.us/i/rjkill.jpg/]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=1357014 Risk201] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=1357014 Risk201] | ||
Line 1,249: | Line 1,285: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=686590 ShadowBee] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=686590 ShadowBee] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[PTT]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[PTT]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iamscott.net/1236540300804.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iamscott.net/1236540300804.html]], [[http://img413.imageshack.us/i/criminallyinsanetauntan.png/]] | ||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1562105 Shaun Kenny] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1562105 Shaun Kenny] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Creedy Defense Force]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Creedy Defense Force]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iamscott.net/1247884948478.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iamscott.net/1247884948478.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1429451 Shion0219] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[PTT]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img3.imageshack.us/i/skillv.jpg/]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=253478 SnakePliskin] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=253478 SnakePliskin] | ||
Line 1,294: | Line 1,334: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/02-23-09_0000hrs_PRIVATE/IN_74-47__d59-532-b80.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/02-23-09_0000hrs_PRIVATE/IN_74-47__d59-532-b80.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1206491 Stevie Ramone] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The Mayotards]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img11.imageshack.us/i/srkill.jpg/]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1224401 Stinkytommy] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1224401 Stinkytommy] | ||
Line 1,425: | Line 1,469: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The Big Prick]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The Big Prick]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-16-09_1600hrs_PRIVATE/IN_93-3__27b-894-89b.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-16-09_1600hrs_PRIVATE/IN_93-3__27b-894-89b.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1053449 Vergiftung] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Los Misfits]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img26.imageshack.us/img26/2568/kill1na7.jpg]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=185905 VideoGaming] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=185905 VideoGaming] |