Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 321: | Line 321: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[British Navy]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[British Navy]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/11-08-09_1900hrs_PRIVATE/IN_84-42_bunny_430-1ad-38c.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/11-08-09_1900hrs_PRIVATE/IN_84-42_bunny_430-1ad-38c.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1193776 Buttsington] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Malton Globetrotters]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img395.imageshack.us/img395/9968/buttsingtonkillcy0.jpg]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 427: | Line 431: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[M.E.R.C.Y.]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[M.E.R.C.Y.]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-03-08_0200hrs_PRIVATE/IN_77-62__a1c-0e6-7c6.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-03-08_0200hrs_PRIVATE/IN_77-62__a1c-0e6-7c6.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1265913 Dan Michael Smith] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img147.imageshack.us/img147/1931/thirdun3.jpg]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=959505 Darkhawk555] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=959505 Darkhawk555] | ||
Line 581: | Line 589: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Malton Fire Department]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Malton Fire Department]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-30-08_0700hrs_PRIVATE/IN_50-81__d79-092-658.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-30-08_0700hrs_PRIVATE/IN_50-81__d79-092-658.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1261471 Flaremaster] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img168.imageshack.us/img168/42/fifthnn4.jpg]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1112651 Flash Jordin] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1112651 Flash Jordin] | ||
Line 618: | Line 630: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/07-09-08_0400hrs_PRIVATE/IN_76-28_game_over_d69-5c5-0bc.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/07-09-08_0400hrs_PRIVATE/IN_76-28_game_over_d69-5c5-0bc.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1317267 GeoffP] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img411.imageshack.us/img411/6216/secondsv8.jpg]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1578299 Gigantis] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1578299 Gigantis] | ||
Line 733: | Line 749: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-19-09_1700hrs_PRIVATE/OUT_94-14__6a2-754-469.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-19-09_1700hrs_PRIVATE/OUT_94-14__6a2-754-469.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1173522 Jason Hex] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img243.imageshack.us/img243/4830/jasonhexkilliy7.jpg]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1544450 Jefferson Jackson] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1544450 Jefferson Jackson] | ||
Line 984: | Line 1,004: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Wanderer]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Wanderer]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-05-08_0400hrs_PRIVATE/IN_90-7__bdc-d99-365.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-05-08_0400hrs_PRIVATE/IN_90-7__bdc-d99-365.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1301232 MimiTachikawa] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Cannonball Crew]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img98.imageshack.us/img98/5783/fourthls2.jpg]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=1363084 MissMelancholy] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=1363084 MissMelancholy] | ||
Line 1,355: | Line 1,379: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center" width="20%"|<font color="#006400">'''Group Affiliation'''</font> | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center" width="20%"|<font color="#006400">'''Group Affiliation'''</font> | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center" width="20%"|<font color="#006400">'''Kill'''</font> | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center" width="20%"|<font color="#006400">'''Kill'''</font> | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1116032 TacticalSoldier] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Malton Street Patroll]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img402.imageshack.us/img402/30/firstlodkillqd8.jpg]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=172447 Tadaskay] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=172447 Tadaskay] |