Dunell Hills Police Department/Bravo Squad: Difference between revisions
NewOrderrr (talk | contribs) |
NewOrderrr (talk | contribs) m (→Alumni) |
||
Line 126: | Line 126: | ||
|style="width:14em"|Nickname | |style="width:14em"|Nickname | ||
|Comment | |Comment | ||
|- | |||
|Jim Extreme | |||
|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=708370 708370] | |||
|Squad Leader | |||
|Jim | |||
|Stepped down from SL | |||
|- | |- | ||
|Little Pita | |Little Pita |
Revision as of 16:13, 5 October 2010
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Squad Members
Alumni
Mission History
Field Reports
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|