User:EvelynEmrys/Clovergroup: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
EvelynEmrys (talk | contribs) No edit summary |
EvelynEmrys (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| align="center" style="background:# | {| align="center" style="background:#77003c; color:white; border:1px; {{border-radius|2em}} padding: 2em;" | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:center; background:# | |style="text-align:center; background:#c4c4c4; width:14%" |[[user:EvelynEmrys|Home]] | ||
|style="text-align:center; background:# | |style="text-align:center; background:#9d9d9d; width:14%" |[[user:EvelynEmrys/Clover|Profile]] | ||
|style="text-align:center; background:# | |style="text-align:center; background:#c4c4c4; width:14%" |[[user:EvelynEmrys/Clovercall|Contact]] | ||
|style="text-align:center; background:# | |style="text-align:center; background:#9d9d9d; width:14%" |[[user:EvelynEmrys/Clovergroup|Group]] | ||
|style="text-align:center; background:# | |style="text-align:center; background:#c4c4c4; width:14%" |[[user:EvelynEmrys/CloverGB|Guestbook]] | ||
|style="text-align:center; background:# | |style="text-align:center; background:#9d9d9d; width:14%" |[[user:EvelynEmrys/CloverFriends|Ally]] | ||
|style="text-align:center; background:# | |style="text-align:center; background:#c4c4c4; width:14%" |[[user:EvelynEmrys/CloverFoes|Betray]] | ||
|- | |- | ||
| colspan="7"| | | colspan="7"| | ||
{| align="center" style="background:# | {| align="center" style="background:#77003c; color:white; border:1px; {{border-radius|2em}} padding: 2em;" | ||
|- | |||
| align="center" bgcolor="#000000"| '''Header''' | |||
|- | |- | ||
|style="background:# | | style="background:#99004d"| Field 1 | ||
| | |- | ||
| | |field 2 | ||
|} | |} | ||
|} | |} |