Z.A.L.P./Donors: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
Line 17: | Line 17: | ||
|style="padding:5px; background-color:#669966; width:100px" align="center"|<font color="#000000">'''Contributions'''</font> | |style="padding:5px; background-color:#669966; width:100px" align="center"|<font color="#000000">'''Contributions'''</font> | ||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Image:ZALPsilver.PNG]][[Image:ZALPsilver.PNG]][[Image:ZALPgold.PNG]][[Image:ZALPgold | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Image:ZALPsilver.PNG]][[Image:ZALPsilver.PNG]][[Image:ZALPgold.PNG]][[Image:ZALPgold.PNG]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[User:A.schwan|Albert Schwan]] | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[User:A.schwan|Albert Schwan]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1659840 Shambilly] | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1659840 Shambilly] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Z.A.L.P.]] | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Z.A.L.P.]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="center"|''' | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="center"|'''243''' | ||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Image:ZALPsilver.PNG]][[Image:ZALPsilver.PNG]][[Image:ZALPgold.PNG]][[Image:ZALPgold | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Image:ZALPsilver.PNG]][[Image:ZALPsilver.PNG]][[Image:ZALPgold.PNG]][[Image:ZALPgold.PNG]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[User:Amilius|Amilius]] | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[User:Amilius|Amilius]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1826689 Amilius] | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1826689 Amilius] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Z.A.L.P.]] | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Z.A.L.P.]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="center"|''' | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="center"|'''179''' | ||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Image:ZALPsilver | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Image:ZALPsilver.PNG]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[User:solodog|SoloDog]] | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[User:solodog|SoloDog]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1659251 SoloDogZombie] | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1659251 SoloDogZombie] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Z.A.L.P.]] | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Z.A.L.P.]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="center"|''' | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="center"|'''43''' | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"| | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[User:Greenwarrior]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"| | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"| | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="center"|'''1''' | |||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"| | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[User:Roooar]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"| | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"| | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="center"|'''4''' | |||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Category:Z.A.L.P.]]</noinclude> | <noinclude>[[Category:Z.A.L.P.]]</noinclude> |
Revision as of 05:13, 13 June 2011
|