Z.A.L.P./Donors: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
Line 33: | Line 33: | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1659840 Shambilly] | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1659840 Shambilly] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Z.A.L.P.]] | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Z.A.L.P.]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="center"|''' | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="center"|'''186''' | ||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Image:ZALPsilver.PNG]][[Image:ZALPsilver.PNG]][[Image:ZALPgold.PNG]][[Image:ZALPgold.PNG]] | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[Image:ZALPsilver.PNG]][[Image:ZALPsilver.PNG]][[Image:ZALPgold.PNG]][[Image:ZALPgold.PNG]] | ||
Line 64: | Line 64: | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[DHPD]]<br>[[Malton Rangers]] | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[DHPD]]<br>[[Malton Rangers]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="center"|'''12''' | |style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="center"|'''12''' | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|Introductory<br> Level | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[User:CreakyPreacher|CreakyPreacher]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1845960 Creaky Preacher] | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="left"|[[.A.L.P.]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#CCCCCC" valign="top" align="center"|'''20''' | |||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Category:Z.A.L.P.]]</noinclude> | <noinclude>[[Category:Z.A.L.P.]]</noinclude> |
Revision as of 23:44, 13 June 2011
|