Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 376: | Line 376: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-18-08_0000hrs_PRIVATE/IN_75-25__12b-b6b-6d2.html 1]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-18-08_0000hrs_PRIVATE/IN_75-25__12b-b6b-6d2.html 1]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1293667 Dr Coriell] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/08-18-09_2200hrs_PRIVATE/IN_28-76__5a7-c57-246.html 1]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1126954 Dr James Wong] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1126954 Dr James Wong] |