Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 986: | Line 986: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The Saints]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The Saints]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://iwrecords.urbandead.info/02-11-09_1900hrs_PRIVATE/IN_83-41__80f-755-c11.html 1]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://iwrecords.urbandead.info/02-11-09_1900hrs_PRIVATE/IN_83-41__80f-755-c11.html 1]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1050284 Ryan Lynch] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The Saints]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://iwrecords.urbandead.info/08-28-09_1800hrs_PRIVATE/IN_17-79__b98-4e7-92e.html 1]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |