Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 763: | Line 763: | ||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1232372 Mr Chun] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1232372 Mr Chun] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[ | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[FOXHOUND]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://i38.tinypic.com/357otgy.jpg 1]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://i38.tinypic.com/357otgy.jpg 1]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1527428 Mr Winters] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1527428 Mr Winters] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] |