Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 570: | Line 570: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The PKer Kers]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The PKer Kers]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://img32.imageshack.us/i/urbandeadthecity1254513.png/ 1]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://img32.imageshack.us/i/urbandeadthecity1254513.png/ 1]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1311178 Jimmel12] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://img299.imageshack.us/img299/3161/kill8no6.png 1]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=631612 JodoYodo] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=631612 JodoYodo] |