Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 450: | Line 450: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-18-09_1900hrs_PRIVATE/IN_56-28_Fahter4_c97-a3d-1b1.html 1]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-18-09_1900hrs_PRIVATE/IN_56-28_Fahter4_c97-a3d-1b1.html 1]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=691347 Fausta Gummings] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Lockettside Boys]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/08-26-09_1500hrs_PRIVATE/IN_20-82__8cb-ecf-a5a.html 1]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=993868 FinniganSCP] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=993868 FinniganSCP] |