Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 222: | Line 222: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Dunningwood Warriors]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Dunningwood Warriors]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-25-09_2100hrs_PRIVATE/IN_76-28_Death_470-9eb-9d9.html 1]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-25-09_2100hrs_PRIVATE/IN_76-28_Death_470-9eb-9d9.html 1]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=767409 BASSIST 234] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Dead vs Blue]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/01-09-09_1600hrs_PRIVATE/IN_93-3_lol_160-be0-b01.html 1]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1134868 Barack Hussein Obama] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1134868 Barack Hussein Obama] | ||
Line 239: | Line 243: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-25-08_0200hrs_PRIVATE/IN_86-65__119-d20-5b3.html 1]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-25-08_0200hrs_PRIVATE/IN_86-65__119-d20-5b3.html 1]] | ||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1462915 | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1462915 Bawilson] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Umbrella Corporation]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Umbrella Corporation]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iamscott.net/1250247652954.html 1]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iamscott.net/1250247652954.html 1]] | ||
Line 299: | Line 303: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-18-09_2000hrs_PRIVATE/IN_96-2__f16-27b-372.html 1]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-18-09_2000hrs_PRIVATE/IN_96-2__f16-27b-372.html 1]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=418203 Cheese N Rice] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Dead vs Blue]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img150.imageshack.us/img150/5381/anotheronebitesthedust2ci2.png 1]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=1054338 Ciscokitty] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=1054338 Ciscokitty] | ||
Line 561: | Line 569: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Malton Police Department]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Malton Police Department]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-23-09_1800hrs_PRIVATE/IN_77-25_Death_7e8-d5c-1c0.html 1]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-23-09_1800hrs_PRIVATE/IN_77-25_Death_7e8-d5c-1c0.html 1]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=765801 I LUV] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[D.I.T.P.S.]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/01-17-09_1600hrs_PRIVATE/IN_98-8_lol2_c46-190-b1f.html 1]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1184850 Isabel Deverell] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1184850 Isabel Deverell] | ||
Line 962: | Line 974: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Creedy Defense Force]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Creedy Defense Force]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://iwrecords.urbandead.info/02-13-09_1400hrs_PRIVATE/IN_84-42__491-348-737.html 1]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://iwrecords.urbandead.info/02-13-09_1400hrs_PRIVATE/IN_84-42__491-348-737.html 1]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=818149 RJMacReady] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[D.I.T.P.S.]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://iwrecords.urbandead.info/01-12-09_1700hrs_PRIVATE/IN_90-6_lol2_e44-f21-500.html 1]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=193456 Robicus] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=193456 Robicus] |