Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 647: | Line 647: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Malton Fire Department]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Malton Fire Department]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-22-09_1900hrs_PRIVATE/IN_76-29_Death_b01-270-e49.html 1]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-22-09_1900hrs_PRIVATE/IN_76-29_Death_b01-270-e49.html 1]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1277946 krazypoo1] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[DITPS]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://i35.tinypic.com/efqr60.jpg 1]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |