Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 719: | Line 719: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-25-09_1600hrs_PRIVATE/IN_62-63__023-322-533.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-25-09_1600hrs_PRIVATE/IN_62-63__023-322-533.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1244085 Kittithaj] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/02-13-09_1600hrs_PRIVATE/IN_84-43_die_dc4-587-684.html]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=819316 Koernig] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=819316 Koernig] |