Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 315: | Line 315: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/08-17-09_2000hrs_PRIVATE/IN_28-76__ea9-7b1-9b4.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/08-17-09_2000hrs_PRIVATE/IN_28-76__ea9-7b1-9b4.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=453986 Carrie Cutter] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The Saints]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iamscott.net/1258279527949.html]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1381083 Chad Hussey] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1381083 Chad Hussey] |