Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 425: | Line 425: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[FOXHOUND]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[FOXHOUND]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-04-09_2000hrs_PRIVATE/IN_95-0__a46-0c0-2fc.html 1]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/10-04-09_2000hrs_PRIVATE/IN_95-0__a46-0c0-2fc.html 1]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1462722 egaug] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/08-20-09_2100hrs_PRIVATE/IN_28-76__4a0-39e-ae4.html 1]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=851852 EveryoneDiesJason] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=851852 EveryoneDiesJason] |