Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 532: | Line 532: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The Crimson Clan]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The Crimson Clan]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iamscott.net/1252191915334.html 1]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iamscott.net/1252191915334.html 1]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1464481 Hatsune Miku] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[SOS Brigade]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img13.imageshack.us/img13/3896/killj.png 1]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1143263 HDave] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1143263 HDave] |