Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 176: | Line 176: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img72.imageshack.us/img72/8049/42907795ig4.png]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img72.imageshack.us/img72/8049/42907795ig4.png]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1070128 AidenFury] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[The Saints]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img697.imageshack.us/img697/567/urbandeadthecity1257885.png]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=1518302 Airsoftlord] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=1518302 Airsoftlord] |