Legends of Darkness/Kills: Difference between revisions
From The Urban Dead Wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 361: | Line 361: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[ENVY]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[ENVY]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-26-09_2100hrs_PRIVATE/IN_86-64__684-bfd-9af.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/09-26-09_2100hrs_PRIVATE/IN_86-64__684-bfd-9af.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1072397 beanboy777] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[M.S.O.]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/11-19-09_2000hrs_PRIVATE/IN_80-48__c73-a8e-7f4.html]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=946137 Belaran] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=946137 Belaran] | ||
Line 579: | Line 583: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img147.imageshack.us/img147/1931/thirdun3.jpg]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://img147.imageshack.us/img147/1931/thirdun3.jpg]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1631876 Danny M] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/11-19-09_1500hrs_PRIVATE/IN_79-48__828-fd8-c74.html]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1369959 Darkbrother26] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1369959 Darkbrother26] | ||
Line 587: | Line 595: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Rotter's Relief]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Rotter's Relief]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/11-06-09_0500hrs_PUBLIC/IN_86-46_OMG_CI_YOU_OWN_e98-11e-e95.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/11-06-09_0500hrs_PUBLIC/IN_86-46_OMG_CI_YOU_OWN_e98-11e-e95.html]] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1312742 David Gates] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/11-20-09_1900hrs_PRIVATE/IN_80-48__182-4bb-87e.html]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=1094805 Dazaras] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=1094805 Dazaras] | ||
Line 1,914: | Line 1,926: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://iwrecords.urbandead.info/11-23-08_1300hrs_PRIVATE/IN_25-87_sirwill_f37-7d1-cec.html] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://iwrecords.urbandead.info/11-23-08_1300hrs_PRIVATE/IN_25-87_sirwill_f37-7d1-cec.html] | ||
|- | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=127453 sk8asd123] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[none]] | |||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/11-19-09_2000hrs_PRIVATE/IN_80-48__c73-a8e-7f4.html]] | |||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1324692 Sky Saxon] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1324692 Sky Saxon] | ||
Line 1,965: | Line 1,981: | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=738851 Spitin Mybeers] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://urbandead.com/profile.cgi?id=738851 Spitin Mybeers] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Team Xtreme]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[Team Xtreme]] | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/11-15-09_1400hrs_PRIVATE/IN_75-50__054-c3e-f13.html]] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[[http://iwrecords.urbandead.info/11-15-09_1400hrs_PRIVATE/IN_75-50__054-c3e-f13.html]], "|[[http://iwrecords.urbandead.info/12-05-09_1600hrs_PRIVATE/IN_75-91_spittin_goes_do_f5a-ba0-9a3.html]] | ||
|- | |- | ||
|style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1399731 Sprite007] | |style="padding:5px; background-color:#000000" align="center"|[http://www.urbandead.com/profile.cgi?id=1399731 Sprite007] |